Forum portalu pecherz.pl

Witamy na forum portalu pecherz.pl poświęconym pacjentom z pęcherzem nadreaktywnym i śródmiąższowym zapaleniem pęcherza.

Nie jesteÅ› zalogowany.

Ogłoszenie

Ty, przekazując mi 1,5%, możesz pomóc mi bardziej niż 100% mojej składki zdrowotnej. Przekaż, proszę, 1,5% swojego podatku na rzecz mojego leczenia. KRS 00000 50135. Cel szczegółowy: Sykulska. Dziękuję :)!

#26 2006-11-25 18:41:23

Redakcja
Administrator
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-27
Posty: 8789

Re: Problem...

No to uwierz smile. Po prostu pani Dorota z Inżynierskiej prowadzi bodaj jedyne w Polsce laboratorium, które nie robi posiewów na 2 pożywkach, tylko na 10, i oznacza nawet niewielkie ilości bakterii, wychodząc z założenia, że jeśli ktoś ma dolegliwości, to trzeba przeleczyć nawet bakterie uznane wg norm za niechorobowe pod względem ilości. Dzięki temu jej badania są najdokładniejsze. Do tego robi autoszczepionki, co jest też lepsze niż zwykła szczepionka, bo z Twoich własnych bakterii i bez ryzyka, że coś Ci się stanie, jeśli masz słaby organizm (inne szczepionki zawierają tez bakterie żywe, tylko osłabione). Może jednak przydałby Ci się RM? A jeśli mogę - jaki zawód wykonujesz?


UWAGA! Obecnie kontakt ze mną jest możliwy wyłącznie przez mail w moim profilu na forum Pecherz.pl albo poprzez link: https://www.youtube.com/@didsociety/about
lub wpisanie w wyszukiwarkę YouTube'a nazwy użytkownika @didsociety (tu zakładka Informacje na profilu).

Offline

 

#27 2006-11-25 19:13:54

Tunia
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 134

Re: Problem...

Pozatym Pani Dorota jest bakteriologiem, więc wie co robi, a nie tylko wykonuje po kolei zlecone czynności smile

Offline

 

#28 2006-11-25 20:20:26

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Problem...

Jesli bierzesz jakies leki uspokajajace na noc, to niech to tylko nie będzie xanax, lekarze tak chętnie go stosują, bo przynosi wielką ulgę natychmiast i poprawia nastrój, ale uwolnić sie od tego potem nie sposób, zawsze poczytaj ulotkę, jakie sa skutki uboczne. dan

Offline

 

#29 2006-11-25 20:25:39

daro
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 10

Re: Problem...

OK, rozumie. Moja praca wiąże się z terminami, nienormowanym trybem pracy itp... Nawet zastanawiałem sie czy to nie jest spowodowane u mnie stresem. A powiedzcie mi jeszcze jedna rzezcz, czy powiedzmy ten "nienormalny" stan, mógł zostać w jakiś sposób utrwalony.??

Offline

 

#30 2006-11-25 20:28:40

daro
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-11-23
Posty: 10

Re: Problem...

Nie biore  nic teraz, kiedys wzieÅ‚em na próbe żeby zobaczyć czy to coÅ› da. To nie byÅ‚ ten lek.

Offline

 

#31 2006-11-26 09:18:24

Dan-Rom
Użytkownik
SkÄ…d: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-05-11
Posty: 513

Re: Problem...

Daro, Teoretycznie - ten "nienormalny " stan, o kórym mówisz może być przypadÅ‚oÅ›ciÄ… nerwicy, bo dość czÄ™sto np. przed wyjazdem, podróżą samolotem odczuwamy potrzebÄ™ pojÅ›cia do toalety, chociaż nasz pÄ™cherz jest pusty, ale to jest tylko przypuszczenie, a nie pewność. Jesli podejrzewasz, że może to być na tle nerwicowym, to spróbuj na noc ograniczyć picie pÅ‚ynów i przez jakiÅ› czas weź srodki uspokajajÄ…ce system nerwowy na bazie waleriany, jeÅ›li po trzech tygodniach nie bÄ™dzie poprawy, a wstawanie nocne bÄ™dzie wystÄ™powaÅ‚o nadal, to jednak warto poszukać przyczyny. JeÅ›li masz pracÄ™ stresujaca wymagajÄ…cÄ… dotrzymania terminów, to Ty praktycznie podczas snu nadal pracujesz (ja to znam z autopsji), a wiÄ™c Twój system nerwowy jest napiÄ™ty , a pÄ™cherz jest "w stresie". Ale to sÄ… tylko  teoretyczne rozważania, o których mówiÄ™ dlatego, że bardzo czÄ™sto jesteÅ›my posyÅ‚ani do psychiatry z tego powodu, że nasze dolegliwoÅ›ci uważane sÄ… za "wymyÅ›lone"  przez nas samych, no i dość czÄ™sto przepisuje sie nam różnego rodzaju leki psychotropowe, które w jakimÅ› stopniu wyciszajÄ… organizm, tÅ‚umiÄ… ból, ale nie leczÄ…. Możesz siÄ™gnąć do jakichÅ› technik relaksacyjnych, a najlepiej to możesz sprawdzić wówczas, gdy weźmiesz chociaż dwa tygodnie urlopu i wyjedziesz np. do Zakopanego, poÅ‚azisz po górach,nie bedziesz myÅ›laÅ‚ o pracy, terminach i to bedzie najlepszy sprawdzian Twoich przypuszczeÅ„. pozdrawiam dan

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson